Optimus Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Optimus Community

IP servera:176.57.128.40:27040
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zalba na admina: Zajecarac

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Gibonni91
Pocetnik
Pocetnik



Posts : 1
Join date : 2015-12-27

Zalba na admina: Zajecarac Empty
PostSubject: Zalba na admina: Zajecarac   Zalba na admina: Zajecarac I_icon_minitimeWed Jan 06, 2016 11:22 pm

Zasto ne igram vise na OPTIMUS PUB-u? Upravo zbog ovakvih tipova: mediafire.com download/t9rjybfmaao2u35/OptimuS.dem

DEMO je kratak, svega par minuta, a kako se momak ponasao moze posvjedociti i admin "snoopy".
Ova poruka je upucena direktno adminu ZAJECARAC, kao i Luisu, neka vidi s kakvim balavcima ima posla, kome se daju admini, i zasto ljudi bjeze sa servera.
Back to top Go down
Luis Blanco
Admin
Admin
Luis Blanco


Posts : 23
Join date : 2015-12-24
Age : 25

Zalba na admina: Zajecarac Empty
PostSubject: Re: Zalba na admina: Zajecarac   Zalba na admina: Zajecarac I_icon_minitimeThu Jan 07, 2016 4:51 pm

Mislim da to nije razlog da ne igras na ovom serveru, ali dobro. To je tvoja odluka. Bas zbog toga postoji ovaj podforum, da bi videli ko je kakav i da li neko zasluzuje da bude admin.
Ovim gestom, kao i mnogim drugim, Zajecarac je dokazao je da ne zasluzuje admina, samim tim i da sam ja pogresio kada sam mu dao admina. Admin ce mu biti skinut - razlog je vise nego ocigledan (u ovom slucaju psovanje, prethodno vredjanje drugih igraca).  



Sto se tvog admina tice, skinut ti je jer se nisi javljao na forumu. Privremeno si ga izgubio zbog tvoje neaktivnosti. Bice ti vracen ukoliko popravis aktivnost. Sto se ovog neigranja tice, sve sam ti rekao u prvoj recenici.
Back to top Go down
https://optimus.serbianforum.info
 
Zalba na admina: Zajecarac
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Optimus Community :: Ban, unban, zalbe :: Zalba na admina-
Jump to: